W jakiej branży warto podjąć pracę w 2016 roku

Microsoft word wersja 30 dniowa Możliwość komentowania W jakiej branży warto podjąć pracę w 2016 roku została wyłączona 39
W jakiej branży warto podjąć pracę w 2016 roku
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

?????????Co roku zastanawiamy się czy jesteśmy poszukiwanym i pożądanym na rynku pracownikiem. Warto prześledzić najnowsze dane i przekonać się o tym samemu.
Niezmiennie największy deficyt pracowników mamy w służbie zdrowia i w branży IT. Szczególnie poszukiwane są wysoko wyspecjalizowane pielęgniarki oraz administratorzy struktury IT. Statystyki wskazują, że właśnie osoby o tych specjalizacjach najczęściej wyruszyły za granicę w poszukiwaniu lepszej pracy, zarobków, lepszego życia. Wiele z tych osób nie wraca do Polski, osiedlając się na stałe w Wielkiej Brytanii czy w Niemczech. Powstały duży deficyt trudno jest uzupełnić w krótkim czasie.
Kolejną grupą pracowników, którzy nie muszą martwić się o zatrudnienie są managerowie projektów i analitycy finansowi. W te grupie największe zainteresowanie wzbudzają managerowie w branży marketingowej, sprzedaży i służbie zdrowia. Analitycy biznesowi zdobędą jednak zatrudnienie jeszcze szybciej.
Nowością jest coraz mniejsze zapotrzebowanie na pracowników wykonujących zadania księgowych i audytorów, którzy wiedli prym w 2012 roku.
Co zatem zrobić jeżeli nie należysz do żadnej z powyższych grup? Może warto podjąć dodatkowe kursy, odbyć szkolenia czy podjąć studia podyplomowe? Rozwiązań jest bardzo wiele. dodatkowe umiejętności i kompetencje przydadzą się każdemu z nas, a poszerzona wiedza z pewnością przyda się na każdym zajmowanym przez nas stanowisku pracy.

Inne wpisy o pożyczkach:

Author

Related Articles

http://office365businessessential.pl/

Search

Back to Top